KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8995187
nr 899 5187
Oidentifierad konstnär, signerad, "Landskab ved Skodsborg", Tidigt 1900-tal, 38 x 60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 juni 2014
kl 20:02:50
9/6 18:39:14